Har du utdannet deg hos Erickson i Oslo? Da ønsker vi din hjelp for å gjøre vår skoleside kjent.

Ikke før nå har mange sett og følt på kroppen hva ‘sammenvevingen’ (Eng. ‘interconnectedness’) betyr. Det er ikke lenger et relativt tomt ord som var fint og moderne å bruke. Nå har det fått mening. Og det har gått opp for alle at en avgjørelse som én enkelt person tar, kan ha store konsekvenser for medmennesker.

Vi som coacher kan bidra med vårt løsnings-fokus med en samtale om gangen. Hvis du er med å gjøre oss synlig på LinkedIn, vil du bidra til at flere er med å løfte verden gjennom neste paradigmeskifte. Og vi i Erickson ønsker å gi flere mulighet til det. Her kommer du inn. Vi har nå opprettet en skoleside på LinkedIn. Vi vil invitere deg til:

1 Å følge oss
Det gjør du enkelt ved å trykke deg inn på vår skoleside her: https://www.linkedin.com/school/42964621 og så trykke ‘Follow’. Inviter gjerne andre som kan være interessert i coaching til å gjøre det samme.

2 Å bli Alumni ved å legge inn Erickson Coaching Norge som ditt studiested (eller hvis du har oppført Erickson International tidligere, endre det til Erickson Coaching Norge)
Dette gjelder både deg som tar utdanning og kurs hos oss nå, og deg som har tatt utdanning og kurs hos oss. Her kommer oppskriften (se forklaring i bilder under):
– Klikk på ditt eget profilbilde og ‘View profile’ for å kunne endre din profil
– Bla ned til ‘Education’ og klikk på + tegnet for å føye til utdanningssted eller på blyanten hvis du har oppført Erickson Coaching International slik at du kan endre det til ECN
– Skriv inn i feltet ‘School’ (de første bokstavene): Erickson Coaching Norge
– Klikk og velg Erickson Coaching Norge
– Fyll inn start- (og sluttår) på utdanningen eller kurset
– Skriv inn feltet ‘Degree’ det som gjelder deg, for eksempel ‘Erickson Coach’ (Modul 1-2), ‘Erickson Professional Coach’ (Modul 1-4) eller ‘Erickson Certified Professional Coach’ (Modul 1-5) eller de nye titlene ‘Erickson Løsnings-Fokusert Coach Sertifikat’ (Modul 1-4 etter 2019), ‘Erickson Løsnings-Fokusert Coach Diplom’ (Modul 1-4+CMP), osv.
– Til slutt er det fint om du deler dette med nettverket

Inviter gjerne andre fra din TASC klasse til å gjøre det samme.

Gå til din profil
Føy til (+) Erickson Coaching Norge eller klikk blyanten for å endre Erickson Coaching International til Erickson Coaching Norge

Tusen takk! Nå vil du vises som stolt Alumni

xxxxxxxxx